Youtube Pazarlama 101:! Her şey Bilmeniz Gereken

Eğer öyleyse, bu yazı size şirket üst çıkıp yapmak için Youtube pazarlama kullanmak için uygulanması gereken birçok stratejileri hakkında ayrıntılı bilgi verecek? Youtube pazarlama son yıllarda çıkarmış ve iyi bir nedenle, bu iş kitlelere maruz sağlayacak en iyi yollardan biridir. Okumaya devam edin ve Youtube pazarlama hakkında gereken her şeyi öğrenmek

youtube marketing

Düzenli Youtube sayfasını güncelleme. Eğer aboneler en az günde bir kez Youtube kontrol etmenizi bulursanız her sabah yeni bir güncelleme yayınlamak çekinmeyin. Abonelerinizin çok sık Youtube kontrol etmek olasıdır değilseniz, çok fazla güncellemelerinizle taşmasını önlemek için bir haftalık güncelleme paylaşır.

Kitlenizle söyleyecek değerli bir şey varsa, bir şey söyleme. İnsanlar sayfasını ziyaret etmek ve yararsız ve / veya tarihli olduğu bilgilere tedavi istemiyoruz. Eğer, söz aynı niş bulunmaktadır paylaşım bağlantıları veya videoları denemek için ilgili ve benzersiz bir şey yoksa.

Sadece böyle bir araba ya da bir ev satan olarak bazen müşteriler ile başa eğer İşletmeniz muhtemelen gerçekten Youtube sayfasını gerektirmez. Müşterileriniz ve rastgele gitmek gel, bu yüzden gün mesajlarý Güne takip etmek hiçbir neden olur. Youtube reklamlarınızı yapmayı deneyin.

Sen sağlıklı Youtube hayran kitlesi inşa etmeliyiz. Eğer birkaç bin Youtube taraftarların bir üs kurduk sonra için önemli pazarlama yatırımları kaydedin. Eğer birkaç bin taraftar kazanmıştır sonra dönüşüm oranınız hızla tırmanmaya olacaktır.

Münhasır Youtube sayfadaki içeriği olun. İnsanlar olduğunu düşündüğünü aşk eğilimindedir "ulaşamayacağı." "Beğen" sayfanıza onları karşılığında kitlenize değerli bir Daha Fazla Bilgi Alın şey sunan deneyin. Bu herkes için bir kazan-kazan durumudur. Bazı işletmeler sadece "Beğenme" kendi sayfası için e-kitaplar gibi ücretsiz ürünler önerdiler.

Youtube sayfasına Twitter hesabınızı bağlayın. Bu, her iki Youtube hesaplarına mesajlarınızı düzene yardımcı olacaktır. Twitter 'da yayın yayınınız aynı zamanda Youtube sayfasında eş zamanlı olarak yayınlanır. Bu, tek bir yazı yapmak için her iki site üzerine zaman ve imzalanması zahmetinden kurtarır.

youtube marketing

Aslında kendi içeriğiyle ilgili olmayan güncellemelerini paylaşarak olmak istemiyoruz. terbiyesiz bilgiler hakkında Gönderme cazip, ancak bazı takipçileri ilgisiz konulara ilgi olmayabilir hatırlıyorsunuzdur. Markanız, güncel olmayan olaylar veya kişisel hayatında ilgilenen çünkü Markanızı izledi. Eğer kişisel bilgileri paylaşmak isterseniz, kişisel Youtube sayfasında yapabilirsiniz.

Düzenli Sürekli izleyici ile işle ilgili mesajları paylaşmayın. Bazı insanlar düzenli olarak bu tip bilgiler duymak istiyorum olsa da, diğerleri oldukça sıkıcı bulabilir. Eğer ürünleri üzerinde ilanları odaklanmak ve iş aslında nasıl çalıştığı hakkında daha az yayınlamak için en iyi çalışmalısınız.

youtube marketing

kampanyalarınız başarısız olduğunda o iş için geldiğinde, her zaman karşı rekabet yukarıda kalmak zorunda. Sen stratejilerini iyileştirmek için neler yapabileceğini anlamaya çok çalışmak zorunda. Bu makalede, bir başlangıç ​​verilmiş, böylece öğrenmeye devam ve iyi için paketin ön kısmında kalmasını sağlamak için okuma vardır. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *